logo-200

Aktiviteler

80-icon-1

YAMAÇ PARAŞÜTÜ

Cesaretin Kadar Özgürsün.

Sihirli yamaç paraşütü uçuşu deneyimini yaşayın! Yüksek deneyimli pilotlarımız ve son teknoloji ekipmanlarımızla ömür boyu unutamayacağınız bir gezi geçireceksiniz.

ATV SAFARİ

Küçük Hızlı ve Güvenli

Araba ya da motorsiklet kullanmayı bilmenize gerek yok. 16 yaşından büyük olan herkes çok kısa bir eğitimin ardından ATV kullanabilir.

ÖLÜDENİZ WATER PARK

Ne İstediğini Bilenlere

Muğla Fethiye Ovacık’ta bulunan Ölüdeniz Water World Aquapark çevredeki en büyük aquaparktır. 9 tane kaydırak, Dalga havuzu çocukların rahatça eğlenebilecekleri havuzlar, çocuk kulübü, market, Restaurant hizmetleri verilmetedir.

SAKLIKENT KANYONU

Herkesin Beklediği Yerlerde

Turizm denince ülkemizde ilk akla gelen yerlerin başında Fethiye gelir. Fethiye denince ise şüphesiz Saklıkent Kanyonu ilk sıralarda yerini almayı başarır.

DALYAN KAPLUMBAĞA PLAJI

Küçüğün Büyük Keyfi

Bir tarafta deniz bir tarafta göl,tekneler ile sazlıkların arasından mükemmel bir yolculuk sonrası ulaşıyorsunuz. Yol üzerinde durup Kral mezarlarının bütün ihtişamını görebilirsiniz.

JEEP SAFARİ

Kendinizi Rüzgara Bırakın

Doğa aktiviteleri arasında en popüler olanlardan birisi de Cip Safari Turu. Toz, taş ve çamurlu dağ yollarında, nehirler ve Fethiye’nin muhteşem doğal güzellikleri arasında çevre köyleri de içine alan parkurlarda yapılan macera dolu bir eğlence.

Ölüdeniz Mah. Ovacık Cad. No:3
Fethiye - Muğla

Hemen YERİNİ AYIRT